KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156570
nr 1215 6570
Oidentifierad konstnär. Signerad Rosenau, Motiv från Venedig. Olja på duk, 53x67
Kondition: skadad duk, ramskador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:04:41
5/11 17:52:54